O nás

Warmup Plc. je vedoucím a nejlepším výrobcem výrobků elektrického podlažního vytápění a jedním z nejrychleji se rozvíjejícím na celém světě. Byl založen v roce 1994. Warmup topné systémy se dosud nainstalovali do více než 1 milionů zařízení v 40 zemích světa a neustále se přidávají nové země.
Klíčovým provozním cílem Warmup je zabezpečení skutečnosti, že každý jeden navržen, vyroben a prodán výrobek poskytne pro naše klienty a zákazníky vynikající výrobek na dlouhodobou spokojenost za bezkonkurenční cenu.
Warmup považuje za svou povinnost a závazek vůči zákazníkům kvůli bezpečnosti svých výrobků, a jednoduchosti a dlouhé životnosti investovat do výzkumu a vývoje. To nám umožňuje neustále nabízet nejlepší výrobky, podporovány tržně - vedoucími zárukami. Výrobky Warmup procházejí velmi přísnými bezpečnostními testy a jsou schváleny většinami nejnovějšími britskými, evropskými a mezinárodními směrnicemi.
Do zámoří byl Warmup rozšířen v roce 2001 a neustále investujeme do vybudovacích úkonů ve více zemích na 4 kontinentech zajišťují, že všechny místní a krajinné elektrické normy a normy výrobků jsou srozumitelné a schváleny.
Tradice, kvalita a inovace
Název Warmup znamená kvalitu a spolehlivost. Toto je podpořené nejvyššími požadavky služeb a dodávky. Naše výrobní oddělení přísně zabezpečuje naše vysoké požadavky na kvalitu.
Používáme jen materiál nejlepší kvality, obstaraného podle přísných kritérií. Na řízení kvality stojí opora našich klíčových procesů. Nejlepší třída kvality a služeb – můžete se spolehnout na Warmup.