Elektrické podlahové topné systémy Warmup

Warmup Vám nabízí bezplatnou službu na podlahové vytápění, abyste byli jisti, že máte ten správný produkt pro Váš projekt.
Jakýkoliv je Váš projekt, Warmup vám navrhne nejlepší řešení, a to prostřednictvím naší široké nabídky produktů pro novou stavbu, nebo rekonstrukci.
Pro dlažby a kamenné podlahy - ultra tenký topný kabelový systém Warmup je flexibilní a je ideální pro rychlou a snadnou instalaci v malých a nepravidelných tvarů prostoru.
Pro dlažební a kamenné podlahy - Ideální podlahový topný systém s rychlou a snadnou instalací ve velkých místnostech, nebo místnosti se symetrickým tvarem.
Pro dlažební a kamenné podlahy - Ideální podlahový topný systém s rychlou a snadnou instalací ve velkých místnostech nebo místnosti se symetrickým tvarem.
Ideální vytápění pod laminátové, dřevěné a ostatní plovoucí podlahy. Tímto elektrickým podlahovým topným systémem je možno bezpečně vytápět pod kobercem, PVC podlahách a dalších pružných podlahách v kombinaci s izolačními deskami od Warmup.
Určeno pro vícevrstvé podlahové krytiny. Warmup podlahový vytápěcí systém v potěru je ideální pro snadnou instalaci při všech velikostech místnosti. Ideální při nové výstavbě.
Použití tepelné izolace v souvislosti s provozem podlahového vytápění je možné výrazně snížit náklady.