Informace o podlahovém vytápění

  • Systémy podlahového vytápění od firmy Warmup Vám dávají volnost ve výběru, snadno se instalují, jsou cenově dostupné.
  • Elektrické podlahové vytápění je v současnosti jedním z nejpopulárnějších systémů vytápění obytných a komerčních budov.
  • Může být instalován ve všech typech podlahových krytin, ať už se jedná o nové betonové podlahy nebo rekonstruované podlahy, většinou pod všechny běžné podlahové krytiny. Je to řešení vytápění při volbě specifikátorů a instalace, hlavně u rozšiřování koupelen či celého bytu, a stejně tak i v novostavbách a rekonstrukcích.
  • Jejich flexibilní materiál umožňuje snadnou instalaci v menších prostorách, i při objíždění stávajících armatur. Instalace elektrického podlahového vytápění trvá jen několik hodin.
Systém elektrického podlahového vytápění při vytápění Vašeho domova, nebo podlahy budov, používá nízkou teplotu. Záření tepla zpod podlahové krytiny Vám poskytuje optimální tepelnou pohodu.
Warmup vysvětluje přínosy a výhody elektrického podlahového plošného vytápění a proč byste ho měli využít u Vás doma nebo v kanceláři.
Obecně s izolovaným podlahovým vytápěním od Warmup můžeme dosáhnout 10-15% úspory energie ve srovnání s konvenčním elektrickým vytápěním.