Přínosy a výhody elektrického podlahového vytápění

Teplo a pohodlí
Díky své nízké provozní teplotě podlahového elektrického vytápění přináší uklidňující a sálavé teplo po celém povrchu podlahy, vytápění Vašeho domova od podlahy nahoru. Výhodou při použití sálavého podlahového tepla, jako primárního zdroje tepla pro Váš domov, je eliminace studených obkladů a podlah navždy.
Bezpečné a estetické
Zcela neviditelné, podlahové topení se skrývá pod povrchem podlahy, nepotřebujeme ošklivé radiátory. Stejně jako ve snu návrháře interiérů, Warmup přináší 100% využití vašeho obývacího prostoru. Izolované, uzemněny připojení do vašeho elektrického systému, Warmup je zcela bezpečný, bez přímého kontaktu s topným tělesem, zabrání riziku popálení nebo úrazu elektrickým proudem.
Ekonomické a jednoduché
Elektrické podlahové topné systémy poskytují rychlé a rovnoměrné rozložení tepla, které pomáhají optimalizovat vaše náklady na energii. Pomocí jednoho z našich programovatelných termostatů se může snadno a přesně nastavit teplota a topné intervaly, což přináší úspory. Warmup, topné systémy jsou ultra-tenké, mají flexibilní velikosti a umožňují snadnou instalaci. Obvykle je jednoduše musíte jen rozvinout.
Hygienické a zdravé
Vzhledem k charakteru elektrického podlahového vytápění, můžete vytopit Váš domov zdravým způsobem. Rovnoměrné šíření tepla nevytváří proudění vzduchu, při kterém se šíří prach a alergeny, jako při vzduchových topných systémech. Podlahové vytápění je bez zápachu a nevytváří výpary. Warmup podlahové vytápění je doporučeno některými z předních světových organizací zabývajících se astmatem.
Podlahové vytápění a běžné topné metody mají své jedinečné přednosti a výhody. Nicméně, existuje několik klíčových oblastí, kde podlahové topení předčí jakýkoli jiný způsob vytápění.